Antistatik Ameliyathane Terlikleri ile rahatlığı hissedin

0
256

Antistatik Ameliyathane Terlikleri ile rahatlığı hissedin

Sağlık sektöründe çalışanların giydiği özel sağlık tekstil kıyafetlerini satın almak artık çok kolay. Doktor ve ya hemşire önlükleri, üniformaları, saç bantları, maskeler gibi birçok sağlık tekstil ürünlerini burada bulabilirsiniz. Özel olarak ürettiğimiz ürünlerimiz ayak sağlığınız düşünülerek tasarlanmıştır.

Hızlı Alım

Sağlık sektöründe özellikle özel hastanelerde çalışanların giydiği kıyafetler farklıdır. Tarz olarak hepsi birbirine benziyor olsa da renk ve modeller farklı olur. Doktor ve ya hemşire kıyafetleri devlet ve ya özel sağlık sektöründe değişmezken karşılama ve ya danışma personeli kıyafetleri değişir. Sağlık giyim konusunda alışveriş yapmak istediğinizde size kaliteli ve hızlı hizmet sunan sitemizi tercih edebilirsiniz. Güvenli ve kolay ödeme sistemi ile alımınızı hızlıca yapabilirsiniz.

Kaliteli Ürün

Özel hastanelerde karşılama ve danışma personeli için belirlenen kıyafetler hastane bünyesi tarafından verilmektedir. Hastanenin anlaşmalı çalıştığı bir sağlık tekstil firması vardır. Ancak yedeğini alma ihtimali göz önünde bulundurularak belirlenen kıyafetler çok sıra dışı değildir. Genellikle etek, gömlek ve ceket kombini şeklinde hazırlanır. Farklı renklerde ürettiğimiz ameliyathane ortamlarında kullanılan antistatik terlik seçeneklerimiz uygun fiyat ve her hastanenin kendi seçimine göre belirlenir. Ancak doktor ve ya hemşireler için önlükler ve üniformalar her sağlık kuruluşunda aynı tiptir. Bu ürünlerin kalitesi üretici firmasına göre değişir. Terletmeyen, yıkamaya dayanıklı ve çabuk yıpranmayan kaliteli ürünleri burada bulabileceğiniz gibi istediğiniz bedeni seçerek kolayca satın alabilirsiniz. Güvenli ödeme ve hızlı sevkiyat ile alışverişinizden memnun kalacağınızı garanti ederiz.

Sağlık Sektörü Kıyafetlerine Denetleme

Sağlık sektöründe hizmet veren hastanelerde giyilen kıyafetlerin kriterleri ilgili komite tarafından belirleniyor. Hastaya müdahale edilen birimlerde doktor önlükleri ve ya hemşire üniformaları sağlık sektörüne uygun şartlarda imal edilmiş olmalı. Bu ürünleri imal eden sağlık giyim firmalarının yeterlilik belgelerine sahip olmaları gereklidir. Sitemizde satışına sunulan ürünlerde bu husus göz önünde bulundurularak uygun kalitedeki ürünler satılmaktadır.

Sağlıklı Hizmet

İnternet sayfamızdan alacağınız tüm ürünler için gerekli sağlık kuralları gereğince imal edilen ürünlerin satışları yapılmaktadır. Önlükler, üniformalar, saç bantları, maskeler gibi tekstil ile alakalı ürünlerde herhangi bir kuşkunuz olmadan satın alma yapabilirsiniz. Güvenli ödeme sistemi ile ödemenizi gerçekleştirebilir ve hızlı sevkiyat ile kısa süre içerisinde ürününüze sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda iade kolaylığı olan ürünlerde mazeret belirtmeksizin 3 iş günü içerisinde iade yapabilirsiniz. Ürün seçeneklerimizi online web sitemizden inceleyebilir ve beğendiğiniz ürünü en hızlı şekilde online ödeme seçenekleri sayesinde https://www.labortekstil.com.tr adresinden yapabilirsiniz.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here