Clash of Clans ile Yapılan Sürüm Güncellemeleri

0
314

Clash of Clans ile Yapılan Sürüm Güncellemeleri

Clash of Clans oyunu bir çok oyun severin takip ettiği etkili ve heyecan dolu bir oyundur. Bu oyun sayesinde muhteşem bir gerçekliğe sizlerde kavuşabilir ve her zaman daha üst düzeyde bir başarı elde edebilirsiniz. Clash of Clans oyunu sayesinde yenilklere açık olmak ve oyunu heyecan dolu bir şekilde oynamak oyun içerisinde kurulan strateji ile doğrudan orantılıdır. Ne kadar iyi bir klan kurabilir ve krallık yönetebilirseniz Clash of Clans oyununda bir o kadar başarılı olmanız mümkündür. Clash of Clans oyunu sayesinde telefonu ile vakit geçiren insanların sayısı arttığı gibi bir birleri arasında çekişmeli mücadelerin sayısı da artmıştır. Oyun belli aralıklar ile güncelleme çıkartmaktadır. Bunun amacı ise clash of clans hilesi ile yapılan bir çok yönteme ve gerçek para ile alınan çeşitli özelliklere sahip olunmasını engellemek adınadır. Ayrıca oyun severlerin daha çok ilgisini çekebilmesi adına sunulan sürüm güncellemeleri ile birlikte oyundan daha çok keyfi almanız da bir o kadar mümkündür.

Clash of Clans ile Gelen En Son Sürüm Güncellemesi
• Oyunun sayfasında da belirtildiği üzere 9.105.9 sürümü şu anki en son güncel sürümü olarak bilinmektedir. Bu sürüm ile birlikte Clash of Clans oyuncularına karşı gelen özelliklerden bahsedelim.
• Oyun içerisinde kullanıcılardan gelen şikayetler doğrultusunda var olan çeşitli hatalar giderildi ve oyun sorunsuz bir hale getirildi.
• Oyun içerisinde yer alan kulelerden ise top, okçu ve cehennem kulesinde yükseltmeler gerçekleştirildi.
• P.E.K.K.A, büyücü, şifacı, madenci ve duvar yıkıcı üzerine de yine yükselmeler gerçekleştirildi.
• Yeni başlayan oyuncuların çeşitli indirimlerden yararlanması ve belediye binalarını alabilmesi adına da iyileştirilmeler yapıldı.
• Gece cadısı ile yarasaları çağırma özelliği de sisteme dahil edildi.

Sürüm Güncellemelerinin Amacı
Gelen bu güncellemelerden görüldüğü üzere tüm her şey Clash of Clans oyuncularına özel olarak ve onların istekleri doğrultusunda yapılan yeniliklerden oluşmaktadır. Bu yenilikler sayesinde başarı seviyesi artış gösteren oyuncular ilgili destek ekibi ile birlikte oyun sürekli takip edilerek kullanıcılara her zaman daha üst düzey bir deneyim yaşatılmaktadır. clash of clans apk indir seçeneği sayesinde elde edilecek olan bu başarı ve oran, sizlere farklı bir oyun ve oyuncu deneyimi yaşatmaktadır. Bu sayfadaki bağlantılar aracılığı ile hem hileleri görmeniz mümkün olabileceği gibi hem de oyunu indirmeniz ve sürüm güncellemelerini de takip etmeniz söz konusu olacaktır. Bu oyunda önemli ve asıl amaç klanlarınızı yükseltmek olduğu kadar güzel bir krallık ile karşı düşmana karşı savaş açmak olacaktır. Kaznaılan her savaşta gerçek para niteliği taşıyan bir çok özellik sizleri hesabına aktarılarak daha güçlü bir karakter ortaya çıkartmanız da söz konusu olabilmektedir. Oyunu sevdiyseniz ya da merak edip denemek istiyorsanız her türlü akıllı cihazdan hemen indirip deneyebilirsiniz!

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here