En iyi 3d mimari modelleme şirketleri

0
214

En iyi 3d mimari modelleme şirketleri

En iyi 3d mimari modelleme şirketlerini inceledik sizlere bu bilgileri aktarmak istiyoruz…
Öncelikle 3d mimari modelleme nedir ? 3d mimari modelleme hizmeti bir binaın veya evin bilgisayarlı ortamda 3 boyutlu (3D) olacak şekilde çizilmesi veya tasarlanmasına verilen genel isimdir.Bilindiği gibi artık tüm işler bilgisayar destekli olarak gerçekleştiriliyor…Bu nedenle binaların tasarlanması ve modellenmesi artık tamamen 3d olarak yapılıyor.

Peki, 3d Mimari Modelleme Ne İşe Yaramaktadır ?

3d mimari modelleme mimarların hayallerini canlandırmaya ve tasarımları kalıcı hale getirmeye yardımcı olmakta. İlerleyen teknoloji ile modeller bu şekilde çizilmeye başlanmış olup gerçeğe daha yakın projeler yapılmaya başlanmıştır. 3d mimari modelleme yeni iş alanları da doğurdu. Mimarlar hayallerini bu teknoloji ile pazarlamakta projelerini daha fazla değerlendirebilmektedir. Ayrıca internetten ücretsiz olarak 3d modelleme programları bulmakta kolaylaştı. Blender, art of ıllusion, zmodeler, blink 3d gibi programlar sıkça kullanılmaya başlandı.

3D mimari modelleme aşamaları nelerdir? Nerden başlanır?

Öncelikle alanında uzman bir 3d mimari modelleme uzmanı bulmanız gerekir bunun için biz Google araması yapabilirsiniz.Çıkan sonuçlardan birisi ile anlaşabilirsiniz ardından işlemlere başlanır.

Hangi şirketler iyi ?

1.Gara Design
2. Cga tasarım
3. Damga tasarım
4. Blue arc
Bu firmalar görüştük fiyatları ve çalışma sistemlerinin hepsinin hemen hemen aynı bazıları ödemenin hepsini talep ederken bazıları ise %50 iş başlangıcı %50 iş bitiminde alırım diyorlar.
Bu şirketlerden Gara Design Şirketi hem işinde uzman hemde genç dinamik ekibi ile bence bu diğer 3 şirketten daha iyi…Sizde 3d mimari modelleme hizmeti arıyorsanız bu şirketi tavsiye ederim…

Kazanan Şirket

Kazanan şirkete ulaşmak için tıklayın.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here