Gültekin İnşaat – Türkiye’nin En İyi Konut Markası

0
253

Gültekin İnşaat

Kurulduğu ilk günden itibaren yoluna sağlam adımlarla devam eden gültekin inşaat, pek çok seçkin projenin içinde yer almıştır. 1983 yılında bir aile şirketi olarak sektöre giriş yaparken, günümüze kadar sayısız başarılı projenin altına imzasını atmıştır. İzmir’deki konut sektörüne farklı bir soluk getiren çalışmalarıyla her açıdan dikkat çeken bir isim haline gelmiştir.

Her zaman değişimden ve yenilikten yana olan çalışmalarıyla, müşteri odaklı olarak çalışmalarını arttırmaya devam etmiştir. Yaşam alanlarına katmış olduğu estetik tarz ile adından söz ettirirken, kendi sektörü içinde de pek çok yeniliğin oluşmasını sağlamıştır. Geçmişinin de verdiği güçle değerlerinden ödün vermeden Dünya standartlarına uygun olarak projeler sağlamaya devam etmektedir. Bu bakımdan geçmişten itibaren Türk İnşaat sektörüne olan katkısını da tüm hızıyla sürdürmeyi hedefler.

Son teknolojiyi kullandığı projeleri, kendi sistemine entegre ederek üretim yapmaktadır. Bu bakımdan yüksek kaliteli çalışmalar ortaya çıkarırken, yaşam alanlarının yeniden şekillenmesine olanak sağlar. Güvenli yaşam alanları için çalışmaları hızla sürdüren gültekin inşaat, bölgeyi güçlendirecek çalışmaları hedeflemektedir.Topluma daha modern alanlar oluşturmayı hedefleyen Gültekin İnşaat, kurulduğu günden bu yana çalışmalarda ortaya çıkardığı üstün kalite ile tanınmaktadır. Her zaman daha iyisini yapmayı hedeflerken, sektör için çığır oluşturacak fikirler üzerinde durmaktadır.

Projelerinde modernliğin yanında konforu da getirmeyi amaçlarken, pek çok kesmin daha kolay ulaşabileceği konutlar üstünde çalışmaktadır. Buna bağlı olarak kişilerin ekonomik durumlarını ciddiye almakta ve uygun fiyatlı olarak onların da bir konut sahibi edinmesini amaçlamaktadır. Bu bakımdan yüksek kaliteyi ve uygun fiyatları bünyesinde bulundururken, bunlara daha kolay ulaşılması için daima yeni adımlar atmaktadır.

Aynı zamanda müşteri memnuniyetine sonsuz önem veren Gültekin İnşaat, teslim sonrası içinde müşterilerine gerekli desteği vermeye devam eder. Müşterilerin soruları için her daim teknik destek ekibini hazır bulundurmaktadır. Bu durumda satış sonrasında konut sahibi olan müşterilerin sıkıntı çekmesinin önüne geçer. Gültekin İnşaat, satış öncesi ve sonrasını mükemmel planlamış ve bu konuda pek çok müşterisinin de beğenisini kazanmıştır.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here