Güvenli Alışveriş İçin Paykasayı Seçin

0
199

Güvenli Alışveriş İçin Paykasayı Seçin

İnternet çağının önünde durulmaz bir şekilde gelişmesi ile online alışverişle olan dolandırıcılık ve diğer tehlikelerde oldukça fazla artış göstermiş bulunmaktadır. Online alışveriş yapan kişilerinde bu tarz mağduriyetlere maruz kalmamak için yeni bir online alışveriş kartı olan paykasa kart ile alışveriş yapmak daha güvenli ve oldukça hızlı olmaktadır. bu bağlamda yapılması gereken kişi için sadece herhangi bir paykasa firmasından paykasa kart talebinde bulunmak olmaktadır. paykasa kart online alışverişlerde sadece kişinin alışveriş yapacağı tutarda parayı karta yükselemesi ile olmaktadır. bu parada herhangi bir limit sınırlaması bulunamamaktadır. Paykasa kartlar tek kullanımlık olarak kullanılmaktadır. Tek kullanımlık olmasının amacı ise kişinin aynı kart üzerinden bir gün içinde istediği kadar alışveriş özgürlüğünü sunarak tekrar başka bir paykasa kart alma işlemine götürmektedir.

Paykasa Bozdurma Nedir?

Paykasa kart sahipleri tek kullanımlık olan paykasa kartlarının alışveriş sonrası paykasa kartında kalan paralarını talep etmeleri ile gerçekleşmektedir. sahip olduğu paykasa kartı aldığı firma ile iletişime geçerek paykasa kart numarasını verir ve içinde bulunan parayı kendi hesap numarasına aktarılmasını istemektir. Paykasa bozdurma işlemi birkaç dakika içinde gerçekleşen ve oldukça güvenli bir şekilde  hesaba para aktarılması ile son bulmaktadır. Tek kullanımlık sonrası kartınızda bulunan dolar veya diğer yabancı paraların türk lirasına çevrilmesini istiyor iseniz paykasa bozdurma talebinde bulunabilir ve paykasa firması ile kartınızda olan tutarı kendi hesap numaranızı vererek en kısa süre içinde hesabınıza aktarmalarını isteyebilirsiniz.

Online Alışveriş Kolaylığı

Paykasa internet üzerinden yapılan alışverişlerde hem hızlı sipariş verme avantajı hem de kredi kartı bilgilerinizi vermeden paykasa kartınız ile hem daha güvenli hem de herhangi bir tehlikeye maruz kalmadan alışveriş yapma kolaylığı sunmaktadır. Peki alışveriş sonrası kartınızda kalan parayı talep edebilir misiniz? Paykasa kart tek kullanımlık bir kart olarak kişi bir alışveriş işlemi gerçekleştirdikten sonra tekrar bir alışveriş gerçekleştirememektedir. Doğal olarak da paykasa kartında kalan parayı talep etme hakkına sahip olmaktadır. peki bu işlem nasıl gerçekleştirilmektedir?

  • Paykasa kartınızın içinde olan parayı istemek için firmanızın müşteri temsilcisi ile irtibata geçmeniz gerekir.
  • Daha sonrasında paykasa kart numaranızı vermelisiniz
  • Paykasa kartınızda bulunan tutarı onayladıktan sonra istediğiniz para cinsini belirtmelisiniz
  • Tutar ve para cinsi belirtildikten sonra hesap numaranızı da vererek paranızın hesabına aktarılmasını bekleyebilirsiniz.

Oldukça hızlı bir şekilde gerçekleşen paykasa bozdurma işleminiz anında hesabınıza yatan paranız ile son bulmaktadır. Yeni bir paykasa kart talebinde bulunarak başka bir paykasa kart ile başka bir alışveriş yapabilirsiniz. Herhangi bir şekilde sınır koyulmayan paykasa karttan dilediğiniz kadar alma şansına sahip olmaktasınız.

Online alışverişlerde yaygın bir şekilde kullanılan paykasayı siz hala edinmediniz ise www.paykasabozum.web.tr adresinden kolay bir şekilde kendi paykasa kartınıza sahip olabilirsiniz. Paykasa kart sizlere hem daha güvenli hem de daha hızlı bir alışveriş olanağı sağlayan bir sanal kart olarak hizmetinizde olmaktadır.

Sanal ortamlarda yapacağınız bütün alışverişlerinizde sizlere güvenliğinve hızlı olmanın  avanajlarını sağlayan payasa kart ile daha fazla alışverişin güvenle tadını çıkarabilirsiniz

 

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here