İnstagram Ücretsiz Takipçi Arttırma

0
283

İnstagram Ücretsiz Takipçi Arttırma

Sosyal medya arttık bizim bir parçamız oldu ve sürekli girip çıkıyoruz her şeyi oradan takip ediyoruz. Sosyal medyanın bu kadar büyümesiyle birlikte popüler olmak o kadar da kolaylaştı ve takipçiniz arttıkça popüler olma olasılığınız o kadar artmaktadır. Sosyal medyanın en büyük platformu instagram olduğu için öncelikle instagram ücretsiz takipçi arttırma yapmanız gerekmektedir. Paralı yöntemler kolaydır ve parayı verir takipçinizi yükseltebilirsiniz ama herkesin çok parası olmadığından dolayı ücretsiz takipçi arttırma yöntemlerine başvurmamız gerekmektedir

Ücretsiz takipçi arttırma yöntemlerinden en basiti ve en doğal takipçi kazanmalardan bir tanesi bir kişinin profiline girip oradan resimlere beğenen kişileri takip etmektir bu şekilde çok hızlı bir şekilde dönüş alabilirsiniz örneğin 1k takip ettiğinizde 100 200 kişi sizi geri takip edebilir. Burada dikkat etmeniz gereken nokta beğeniler son 1 saat olması lazım büyük sayfalar anında 30 40 k beğeni alıyor onları beğenen kişileri takip ederseniz çok hızlı bir dönüş alabilirsiniz.

Bir başka ücretsiz beğeni arttırma yöntemi ise büyük 5 6 M sayfaların altına gt, son foto, anında gt gibi yazılar yazarak takipçinizi arttırabilirsiniz tabi burada olay karşılıklı olduğundan dolayı sizi takip eden kişiyi sizde takip etmeli veya yorum yapmalısınız. Bu tarz işlerle uğraşan kişiler genelde fake hesap olduğundan ve şifrelerini hemen unutulduğundan 1 ay sonra sizde takipten çıksanız olur. Sizin takip ettiğiniz kişi aynen habersiz orada kalacaktır.

Ücretsiz takipçi arttırma yöntemlerinden en iyisi ve en tehlikeli ise takipçi arttırma sitelerinden takipçi arttırmaktır. Takipçi arttırma scripleri ucuz bir şekilde satılıyor ve herkes site açabildiğinden çok fazla site var ve hergün 10 sitede takipçi arttırma yapsanız günlük 1k takipçiniz olur ve bunun 200 takipten vazgeçse bile günlük 800 kişi takip etmiş olur. Bu sitelerin tehlikeli olmasının nedeni sizi havuza eklemektedir ve bu yüzden sizde başkalarına takip ediyorsunuz durmadan ve şifrenizi görmektedirler. Mesajlarınıza falan erişebilirler ve en önemlisi şifrenizi değiştirme olasılığı yüksektir tavsiyem bu yöntemi denemeden önce bi fake hesap ile sitede takipçi gönderiyor mu göndermiyor mu test edin ondan sonra kendi hesabınız ile deneme yapın aksi halde dolandırıcı sitelerin eline düşersiniz ve hesabınızı patlatırlar.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here