Kameralı Su Arıza Tespiti Yapan Firmalar

0
275

Kameralı Su Arıza Tespiti Yapan Firmalar


Kameralı su arıza tespiti yapan firmalar başında Çözüm Merkezi İstanbulda aynı gün içinde garantili servis verme garantisi sunmaktadır. Kameralı su arıza tespiti için bize Avrupa ve Anadolu Yakasında bulunan ofislerimizi arayarak ulaşabilirsiniz.

Kameralı su arıza tespiti yapan firmalar temiz su tesisatlarında kaçak onaran tamir eden sıvı ilaç kullanan firmadır. Temiz su tesisat kaçak onarımı yapmak ve örneğin alt kata su sızıntısı yapan boruları bularak onları onarmak için kaçağı olduğu kat ve tesisata ulaşmak gerekir. Bunun kırmadan yapılmasının yöntemi tesisata basınç testi uygulamaktır ve bir cihaz ile araştırır ve arıza olan tesisatı bulur ve o kata ulaşırız.

Su kaçağı bulma Çözüm Merkezi havuz su tesisatı kaçaklarını ilaçla onaran firmadır. Temiz su boruları çok sayıdadır ve yapılacak test pompası ile basınç testi araştırmasından sonra cihazla su kaçağı bulan firmalar olarak su arıza tespiti hemen yapılır. İlgili tesisata gönderilecek kaçak durduran ilaç ile sızıntı alanına ulaşan akıllı kapatıcılar o noktada tıpkı kaynak yapılmış veya boru parçası değiştirilmiş gibi etkiye sahip sızıntıları kapatır. Sıvıdan, katı forma geçmesi nedeniyle sızıntılar çok geçmeden durur. Su sızıntı önleyici sıvı ilaçları aynı zamanda kalorifer, kombi su borusu kaçaklarını durdurma, onarma çalışmaları içinde kullanabiliriz. Bu tesisatlar için termal kamerayla kaçak bulan firmalar olarak duvar, petek, zemin gibi bölgelerde bu cihazı tutarak betonun içindeki su borularının, tesisatın kaç derecede olduğunu ve sızıntının nereden başladığını görüp, o alana ulaşabilecek petek kenarı, tesisat borusu gibi alanlardan sıvı enjekte ederiz.

Kameralı su arıza tespiti yapan firmalar su kaçak onarımı yapan servistir. Tesisatta kireç, pas tıkanması olan su borularında bu maddelerin oynaması sızıntının artmasına neden olabilir. Ölçümlemek için cihazla herhangi bir tesisatta makineyle tarama yapabilir ve akıllı çözümleri sunabiliriz.

Bize Ulaşın

Avrupa : 0212 544 36 75

Anadolu : 0216 612 55 90

Mail : cozummerkezi@hotmail.com.tr

Web : http://kameralisuarizatespiti.com

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here