Meme Dikleştirme ve Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

0
433

Meme Dikleştirme ve Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

Aşırı kilo kaybı, emzirme, hamilelik sonrası ve hızlı verilen kilolar ile birlikte memelerde sarkmalar meydana gelebilir. Bu sarkmalar kadınları görsel olarak rahatsız ettiği gibi partnerlerini de zaman zaman rahatsız edebiliyor. Kadının sahip olduğu özgüven her geçen gün biraz daha azalıyor ve depresif sorunlar da yaşanabiliyor.

Meme dikleştirme ameliyatı ile birlikte sizler de kaybettiğiniz özgüvene yeniden sahip olabilir ve memelerinizin görüntüsünü daha kusursuz hale getirebilirsiniz. Beklentilerinizin çok üstünde bir sonuç alacağınızın garantisini veriyorlar ve Türk hekimleri bu konuda başarı oranını da her geçen gün biraz daha arttırıyor.

Meme dikleştirme ameliyatı için sizler de harekete geçebilir ve basit bir operasyon ile sonuca ulaşabilirsiniz. Özel hastanelerde artık bu konuda çok daha aktif bir şekilde hareket ediyor ev fiyatların oldukça uygun olduğunu da görebiliyoruz. Sgk bu konuda bir destek sağlamıyor bu yüzden özel hastaneleri tercih etmeniz süreç ve başarı oranı bakımından çok daha doğru bir tercih olacaktır. Bilgilendirme için hastane ve hekimleri arayabilirsiniz.

Lazer ışınlarının kıl köklerine ulaşarak uzama işlevine son vermesi uzun soluklu bakımlı bedenleri de beraberinde getiriyor. Ağda ile uğraşmak yerine 4 seanslık lazer epilasyon tedavisini tercih edebilir ve uzun süre ağda yapmaktan kurtulabilirsiniz.

Lazer epilasyon her cilt yapısı için uygun değildir. Lazer ışınlarına olumsuz tepki veren ve alerjik reaksiyon gösteren cilt yapıları da söz konusudur ve bu yüzden tedavi öncesinde gerekli tetkikler yapılmalıdır. Eğer hastanın cildi bu tedaviye uygunsa tedaviye öyle başlanmalıdır aksi takdirde olumsuz sonuçlar doğurabilir. Açık tenli kimselerde bu sorun daha net bir şekilde görülebiliyor.

Alexandrite ve Diode, an itibarıyla en çok kullanılan lazer tedavi yöntemlerinden bir tanesidir. Daha güçlü ışınlara sahip oldukları için kıl köklerine daha kusursuz bir şekilde hamle yapabiliyor ve etkisini de daha kısa sürede gösteriyor. Fiyat bilgisi almak adına tedavi olmayı düşündüğünüz adresler ile iletişim kurmanız çok daha sağlıklı olacaktır. Fiyatlandırma, uygulama ve tedavi yöntemine göre değişebiliyor bu yüzden hatalı bilgi vermeyi de tercih etmiyoruz.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here