Mutfakların Vazgeçilmezi Baharatlık

0
547

Mutfakların Vazgeçilmezi Baharatlık

Mutfaklar yalnızca lazım olan araç gereçlerin değil süs amaçlı kullanılan ürünlerin, dekoratif parçalarında yer aldığı bir mekândır. Ana parçalar mutfak dolabı, masa, sandalye, buzdolabı şeklinde sıralansa da ek olarak raf vb eşyalara da ihtiyaç duyulmaktadır. Özellikle çeşitli desen ve şekillerde üretilen, içerisine tarçın, karabiber, nane gibi yiyecekler konulan baharatlıklar için hazırlanan ürünler mevcuttur. Eryildiz.net bu konuda müşterileri için çok sayıda alternatifi içermektedir.

Starax Klasik Tek Küçük Raflı Baharatlık modeli şık bir görünüme sahiptir. Küçük olması sebebiyle kullanımı rahattır. Starax 4005 Klasik 2 Küçük Raflı Baharatlık modeli tercih edildiği takdirde ise tüm baharat çeşitlerinin bir arada olması sağlanmaktadır. Bahsettiğimiz ilk ürün gibi bu da mutfağa estetik bir hava katmaktadır. Raf şeklinde üretilmiş katlı yapısı ile istenilen baharat çeşitleri üzerine kolayca yerleştirilebilmektedir. Üretiminde 1.sınıf yüksek kalite düzeyinde malzemeye yer verilmiştir. Askı aparatı bulunmaktadır ve bir bağlantı elemanı gerektirmeden de kullanılabilmektedir.

Eryildiz.net’te yer alan diğer baharatlık modelleri klasik iki büyük raflı, klasik küçük büyük raflı ve tek raflı alüminyum baharatlık şeklinde sıralanmaktadır. Fiyatları modele göre değişiklik göstermektedir. 39 TL’den 92 TL’ye kadar fiyat aralığında ürün çeşitleri sitemize eklenmiş durumdadır. Baharatlık türleri tercih edildiğinde hem mutfağa ambiyansına katkı sağlanmış olur hem de ürünlerin bir arada bulunması, kolayca kullanılması mümkün olur. Sitemize dahil olan bir başka ürün Starax 4005 Klasik 2 Küçük Raflı Baharatlık adını taşımaktadır. Baharatlıkların stok durumu Eryildiz.net’te belirtilmektedir ve istenilen ürün kalmadığında “stoka gelince haber ver” seçeneğine tıklanabilmektedir. Bu sayede model tekrar satışa çıktığında müşterilerimiz haberdar olmaktadır.

Eryildiz.net’teki kategorilerden biri de tabaklık ve bardaklıktır. Bağımsız teleskopik raylı tabaklık modelinin yanı sıra askılı tabaklık ve bardaklıkta müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur. Ürünlerin görselleri sitemizde mevcuttur, böylece fiyat bilgisini edinirken aynı zamanda görseller üzerinden karar verilebilir. İlgilenilen bir eşya hakkında soru ve görüşlerin tarafımıza iletilebilmektedir. Müşteri memnuniyeti ilkesine bağlı olarak her türlü sorunda yardımcı olmak üzere çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Eryıldız Hırdavat sektörde kaliteli hizmet üzerine faaliyetlerine devam etmektedir.

 

[Toplam:1    Ortalama:3/5]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here