Seyahatleriniz Alo Bilet Hattı İle Daha Keyifli

0
318

Alo Bilet Hattı; bünyesinde birçok havayolu firması (Thy , Pegasus, Atlas Jet, Anadolu Jet, Sun Express, Onur Air, Bora Jet ve daha pek çok havayolu firması), barındıran seçkin bilet satış firmalarının başında gelmektedir. Kalite politikalarımız gereği, müşterilerimizin uçak bileti işlemlerini en hızlı ve en güvenli biçimde gerçekleştirmeyi kendimize ilke edinmiş durumdayız. Bütün bu kaliteyi sağlarken güvenliği elden bırakmamak ta temel gayelerimizden birisidir. Sizlerin en ucuz uçak bileti arayacağız derken zor durumda kalmanızı istemeyiz. Bu yüzden sistemimiz çeşitli güvenlik protokolleri ile korunmaktadır ve bilgileriniz 3. kişiler ile kesinlikle paylaşılmamaktadır. Alo Bilet Hattı’nın kendine koyduğu amaçlardan birisi de, bünyesinde bulunan birçok personel sayesinde sürekli gelişimin sağlanmasıdır. Bu bağlamda çağrı merkezimiz ile de sizlere kesintisiz hizmetler sunmaktayız ve seyahatlerinizin daha keyifli olması adına elimizden geleni uzun yıllardır yapmaktayız.

Alo Bilet Hattı üzerinden birçok firmaya ait sefer bilgilerini aynı liste üzerinden görebilir, kıyaslamaları yapabilir ve sizin için en uygun Uçak Bileti seçimini yapabilirsiniz. Bunun için http://www.alobilethatti.com/ adresine girmeniz ve karşınıza gelen sayfadan ilgili alanları (gidiş – dönüş zamanı, kalkış – varış noktaları, kişi sayısı, kişilerin hangi kategoriye uyduğu vb.) doldurarak arama yapmanız yeterlidir. Arama işleminin sonucunda karşınıza gelen listede firma adları, sefer bilgileri ve fiyatları gözükecektir. Bu liste üzerinden çeşitli özelliklere göre (örneğin “yalnızca THY” gibi firma seçenekleri, aktarmalı / aktarmasız oluşu, fiyat aralığı, business koltuk vb.) filtreleme yapabilir ve aklınıza yatan seçeneği işaretleyerek güvenli bir biçimde ucuz uçak bilet satın alabilirsiniz. Ayrıca kampanyalardan yararlanmak için sürekli olarak siteleri takip etmenize gerek yok. Sitemizde “duyurular” alanında yer alan güncel haberlerden takip edebilir veya Alo Bilet Hattı grubuna mail adresinizi girerek bizim size haber vermemizi sağlayabilirsiniz.

Müşterilerimize bilet hizmetlerinin yanı sıra, araç kiralama ve konaklama hizmetleri de sunmaktayız. Modern tasarımlı ve hızlı çalışan sitemiz üzerinden “Araç Kiralama” sekmesine tıklayarak araç kiralama sayfasına yönlendirilirsiniz, daha sonra ilgili tarihleri, araç alma, bırakma noktalarını girerek araç arama işlemini gerçekleştirebilir ve en uygun aracı güvenle kiralayabilirsiniz. Aynı şekilde konaklama ihtiyacı da duyarsanız, tine site üzerinden “Hotel” sekmesine tıklayarak yönlendirileceğiniz sayfa üzerinden gerekli alanları doldurarak otel seçim işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Gördüğünüz gibi, diğer sitelerden farklı olarak, hem uçak, hem araç hem de konaklama ihtiyacınızı en iyi şekilde sağlamaktayız. Tatil veya iş seyahatlerinizde Alo Bilet Hattı’ndan başka bir yardımcıya ihtiyacınız olmayacak. Sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here