Türkiye’nin En İyi Telefon Dinleme Programı

0
255

Türkiye’nin En İyi Telefon Dinleme Programı

Herkes sevdiklerinin gün içinde neler yaptığını merak ediyordur. Sevgiliniz ya da eşiniz acaba bana yalan söylüyor mu diye aklımızdan geçirdiğimiz oluyordur elbet ve eski sevgilisiyle falan hala görüşüyor mu diye aklınıza sürekli takılıyordur. Bu konuda kadınlar daha çok meraklı ve daha fazla tereddüt yaşamaktadırlar. Günümüzde artık insanlara güven azaldı ve ne yapacağı belli olmuyor bu yüzden bazı şeylerden emin olmak için telefon dinleme programı kullanabiliriz. Erkekler sevgilisi aldatıyor mu ya da gün içinde kiminle mesajlaşıyor kiminle sohbet ediyor falan hep merak ediyordur ve aynı şey kadınlar içinde geçerli. Akıllı telefonların çıkmasıyla whatsapp, instagram, facebook gibi yerlerden biriyle tanışmak oldukça kolay oldu ve evden çıkmadan aldatılma oranını çok yüksek.

Telefon dinleme uygulamasıyla eşinizin ya da arkadaşınızın size yalan söyleyip söylemediğini anlayabilir ve telefonuyla neler yaptığını adım adım takip edebilirsiniz. Sizde eşinizi gizlice haberi olmadan dinlemek istiyorsanız bu programları tercih edebilirsiniz. Telefon dinleme programları eşinizin telefonuna yüklediğiniz zaman size bütün yaptıkları gelecektir ve kendisi telefonunda böyle bir uygulamanın olduğunu anlamayacaktır ne kadar profesyonel telefon kullansa bile bu uygulamanın varlığını sadece siz bileceksiniz eşinizin ya da sevgilinizin ruhu duymayacaktır ve siz onu ensesinden takip edeceksiniz.

Telefon dinleme programı sayesinde eşinizin haberi olmadan kamerayı açabilir ve nerde olduğunu görebilirsiniz ve telefonda konuşmasalar bile o ortamda ne konuşuluyor hepsini duyacaksanız bu özellik sayesinde istediğiniz herkesi dinleyebilir ve sizin hakkınızda ne düşünüyorlar hepsini öğreneceksiniz

Parent Control uygulaması sayesinde işletmenizde neler dönüyor sizin hakkınızda neler düşünüyorlar, arkanızdan kuyunuzu kazıyorlar mı hepsini bileceksiniz.

Çocuklarınızın nerelerde geziyor kimlerle takılıyor hepsini parent control uygulaması sayesinde öğreneceksiniz gps yer izleme özelliği sayesinde çocuğunuz okuldan çıktıktan sonra kimle nerede takılıyor hemen öğrenip ortamda neler konuşuyorlar hepsini göreceksiniz. Ayrıca okula gidip gitmediğiniz takip edebilirsiniz.

Parent Control uygulaması her telefona uygundur telefonunuz akıllı telefon olması yeterlidir hangi marka olduğunun bir önem yoktur zaten satın almadan önce telefonunuza yükler nasıl çalıştığını öğrenebilirsiniz

Telefon dinleme programını kullanmak için http://www.parentcontrol.biz/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here